Jak správně chápat investování ⁉️

Asi snad každý z nás už slyšel o extrémně úspěšných investorech, kteří takřka z měsíce na měsíc, z týdnu na týden a nebo i ze dne na den pohádkově zbohatli 💹. Nikdo už ale nemluví o těch, kteří se snažili tyto “úspěšné investory” napodobit a čekal je přesný opak. Tedy prudký propad v hodnotě jejich investic a ztráta majetku 📉.
 
Jak je to možné? 🤔
 
Žádný z největších miliardářů na světě (W. Buffet, S. Jobs, B. Gates, …) se jím nestal přes noc. Investování vždy bylo a bude běh na dlouhou trať 🏃, který nezačíná ani nekončí jedním dobrým obchodem. Pár lidem na světě se opravdu občas povede “trefit” ten správný finanční produkt, který náhle prudce vyroste. Bohužel se ale pak považují za finanční odborníky, kteří vydávají spoustu článků do bulváru a na sociální sítě. V jejich úspěchu lidé vidí jednoduchost, díky které se svéhlavě pouštějí do rizikových obchodů ,stejně jako jejich “Odborní guru” 🤑. Bohužel pak tyto drobné investory čeká smutný konec 😰.
 
Jak a kam tedy investovat? 🧐
 
Pokud nejste rozhodnutí změnit své zaměstnání a stát se profesionálním investorem, který bude denně několik hodin denně pročítat výroční zprávy podniků z celého světa, je třeba pochopit investici jako nástroj k OCHRANĚ KAPITÁLU 🤓. Kapitálu, na který tvrdě dřete ve svých zaměstnáních, podnicích nebo brigádách. To je činnost, která Vám vydělává peníze, která Vás živý, díky které máte svůj životní komfort.
 
My jsme tu pro vás, abychom nalezli vhodné investiční řešení, které bude odpovídat vaší mentalitě 😇, snům 🚀, potřebám 🍔 a vše s vámi odborně rozebrali 🦸‍♂️.
 
Jan Turek / Investiční specialista / Darebný & Sukop Finance s.r.o.